Türkiye’nin “ilk ve tek bebek radyosu” Radyo Bebek

Eklenme Tarihi: 03 Mart 2015

“Radyo Bebek” bir yeniliğe daha imza atıyor: Dafi4Kids

dafi

İnternet ile birlikte sosyal medya kavramı hayatımıza girdi ve insanlar arasındaki mesafeler kısaldı hatta sınırlar ortadan kalktı. Düne kadar birbirinden habersiz yaşayanlar hayata bakışı, algılaması, olaylara tepkisi aynı insanları kısacası kendi benzerlerini bularak gruplaşmaya başladılar.

 
Baş döndürücü bir hızla çığ gibi büyüyen sosyal medya aslında bizleri kümeleşmeye teşvik ediyor. Bu yüzden bizim sosyal medya içinde sınırlarımızı belirlememiz, istismardan uzakta daha paylaşımcı, daha birbirine dokunan bir alanda var olmamızı sağlamamız gerekiyor.

 
Bu gerçekten yol çıkarak Dafi4kids in amacı çocuk ve aileye ait saklama bankası ve sosyalleşme alanı olmak… Bu alanın sınırları belli, içinde sizden başka kimse olmayacak. Tüm bunların ötesinde yakın gelecekte içine eklenecek yeni versiyonlarla kullanıcılar kendi soyağacını oluşturabilecek. Sizden sonra yaşayacak tüm aile üyeleri için derli toplu bir saklama bankası vazifesi görecek.

Türkiye’ nin ilk ve tek bebek radyosu Radyo Bebek, ; günün her saati bebeğinizin ihtiyacına göre özenle hazırlanmış içeriği ile hem bilgisayarınızda hem de iPhone ve Android uygulamasıyla dilediğiniz her yerde 24 saat yayında!

 
Android ve iOS platformlarında 60000’den fazla kullanıcıya ulaşan Radyo Bebek, 43.000 Facebook takipçisi ve 35.500 üyesi ile anne – babalarla el ele, paylaşarak ve güçlenerek bugünlere geldi.
Özgüven sahibi ve sosyal nesiller yetiştirmek amacıyla kurulan Radyo Bebek’in yeni programı tanıtmadan önce, test denemeleri için bize yardımcı olacak annelerimiz ile bir toplantı organize ettik.
Keyifli bir brunch eşliğinde bilgilendirme yapacağımız davetimizi siz değerli basın mensuplarının da onurlandırmanızı rica ediyoruz.

İlgili Kelimeler

Yazının etiketlerine tıklayarak, benzer içeriklere ulaşabilirsiniz

- - -

Yazı ile ilgili düşüncelerinizi bu alanda paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Türkiye’nin “ilk ve tek bebek radyosu”  Radyo Bebek

GEREKLİ NUMARALAR