NUXE’ten tüm cilt tipleri için ideal bir temizleme serisi

Eklenme Tarihi: 03 Mart 2015

Dünyanın en eski güllerinden, güllerin kraliçesi olarak da bilinen Rose Damascena gül yaprakları ile zenginleştirilen Pétales de Rose serisinde cilt tipleri ve temizleme alışkanlıklarına göre 7 farklı ürün bulunuyor.

 
Pétales de Rose, cildin hidrolipid bariyerini ve pH dengesini koruyan ekstra hassas temizleyici formülü ile cildi derinlemesine temizler, yatıştırır ve kadifemsi bir görünüme kavuşturur.

Serinin temel içeriklerinden bitkisel gliserin ile nemlendirici etki sağlarken Damascena gül suyu ve Alantoin ile güçlendirilmiş yatıştırıcı ve yumuşatıcı etki gösterir. Taze ve hafif kokusu ile de kullanım keyfi sağlar.
Paraben, silikon ve alerjen madde içermeyen özel formülü sayesinde %100 hassas ciltlerin bile rahatlıkla kullanabileceği cilt dostu ürünler, dermatolojik gözetim altında denenmiş ve etkinliği onaylanmıştır.
NUXE Pétales de Rose serisini tüm seçkin eczanelerde bulabilirsiniz.

 

Cildini yıkamadan temizlemek isteyen hassas ciltler için:
EAU DEMAQUILLANTE MICELLAIRE (Gül Yaprağı Makyaj Temizleme Suyu)
Yüz, göz çevresi ve dudaklar için uygun olan temizleme suyu cildi kurutmadan temizler, makyajdan ve ciltte biriken kirden arındırır. Tüm cilt tipleri için idealdir.

EauDemaq200
Fiyat: 100ml 36 TL, 200 ml 59 TL

 

Cildini yıkamadan temizlemek isteyen hassas ve normalden kuruya dönük ciltler için:
LAIT DEMAQUILLANT FONDANT (Gül Yaprağı Makyaj Temizleme Sütü)
Normalden kuruya dönük cilt tipleri için idealdir. Yüz, göz çevresi ve dudaklardaki makyajı ve kiri cildi tahriş etmeden temizler. Cilt kuruluğunu önler.

GelDemaq125
Fiyat: 200 ml 59 TL

 

LOTION TONIQUE DOUCE (Gül Yaprağı Hassas Tonik Losyon)
Normalden kuruya dönük hassas ciltleri yatıştırır ve canlılık verir. %97 oranında doğal içeriği ile yüz ve göz çevresi için kullanma uygundur.

LotionToniq200
Fiyat: 200 ml 59 TL

 

Yıkayarak yüz temizliği yapmayı tercih eden hassas ve karma ya da yağlı ciltler için:
GEL DEMAQUILLANT FONDANT (Gül Yaprağı Makyaj Temizleme Jeli)
Gece ve gündüz kullanılabilen Makyaj Temizleme Jeli ciltteki tüm kiri ve makyajı arındırır. Gözeneklerin tıkanmasını, kızarıklığı ve iritasyon hissini önler. Tüm yüz ve göz çevresi için rahatlıkla kullanılabilir.

GelDemaq125
Fiyat: 125 ml 55 TL

 

EAU DE MOUSSE MICELLAIRE (Gül Yaprağı Yüz Temizleme Köpüğü)
Köpük formunda cilt temizliği sevenlerin rahatlıkla kullanabileceği bu ürün tüm hassas ve karma ciltler için idealdir. Su ile birleştiğinde köpük forma kavuşarak cilt yüzeyinde biriken kiri ve makyajı temizler. Yüz temizliğinde gece – gündüz kullanılabilir.

EauMousse150
Fiyat: 50 ml 33 TL, 150 ml 65 TL

 

Haftada 1 veya 2 kez yapılacak tamamlayıcı bakım – Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri
GELEE EXFOLIANTE DOUCE (Gül Yaprağı Hassas Yüz Peelingi)
İçeriğinde bulunan %100 bitkisel tanecikler ile ciltteki ölü deriden kurtulmaya yardımcı olur. Cildi tahriş etmeden derinlemesine temizlik sağlar. Haftada 1 ve / veya 2 defa hafifçe uygulayın ve arındırın. Daha kremsi bir doku için Gül Yaprağı Makyaj Temizleme Jeli ile karıştırarak uygulanabilir.

GeleeExfoVisage75
Fiyat: 75 ml 69 TL

 

MASQUE PURIFIANT DOUX (Gül Yaprağı Hassas Arındırıcı Maske)
Tüm yüz ve boyun bölgesi için uygundur. Nazikçe arındırır ve ardından durulanır. Haftada 1 ve / veya 2 kez tamamlayıcı bakım olarak uygulamak yeterlidir.
Fiyat: 50 ml 79 TL

İlgili Kelimeler

Yazının etiketlerine tıklayarak, benzer içeriklere ulaşabilirsiniz

- - - -

Yazı ile ilgili düşüncelerinizi bu alanda paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

NUXE’ten tüm cilt tipleri için ideal bir temizleme serisi

GEREKLİ NUMARALAR