Profilo’dan Sevgililer Günü’ne özel Facebook uygulaması

Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2015

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırladığı 14 Şubat Starı”adlı Facebook uygulamasıyla, herkese kendi aşkına özel film afişi hazırlama fırsatı sunuyor.

14subatstari_PR

Birbirlerine olan sevgilerini anlatan eğlenceli afişleri Twitter ve Facebook hesaplarından paylaşan ya da Facebook mesajı olarak gönderen çiftler arasından yapılacak çekilişle 25 talihli, çift kişilik sinema bileti, 50 kişi de uygulamada hazırladıkları posterin sahibi olma şansı elde edecek.

 

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri özel günleri eşsiz kılan uygulamalarına bu yıl da tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşan sevgililer günü için hazırlanan ‘14 Şubat Starı’ adlı eğlenceli uygulama için Facebook sayfasını ziyaret edenler, aşkları bir film olsa afişinin nasıl olacağını deneyimleme şansı elde ediyor. 9 Şubatta başlayıp 20 Şubat 2015’e dek devam edecek uygulamada sorulan sorulara yanıt veren çiftler aşklarını anlatan afişle birlikte ‘14 Şubat Starı’ olacak. Uygulamaya katılmak için tek yapmanız gereken sevdiğinizle kendinizin online birer fotoğrafı olduğundan emin olmanız. Verilen yanıtlarla herkese özel afişin hazırlandığı uygulamada çiftler, aşklarını ölümsüzleştiren esprili afişleri Twitter ve Facebook sayfalarında paylaşabilecek ya da Facebook mesajı olarak gönderebilecek.

 

Paylaşımlar çiftlerden, hediyeler Profilo’dan!

 Profilo’nun ‘14 Şubat Starı’ uygulamasına katılıp kendileri için hazırlanmış olan afişi paylaşan ya da Facebook mesajı olarak gönderenler arasından yapılacak çekilişle 50 talihli, hazırladıkları afişin basılı halinin, 25 kişi de sevdikleriyle birlikte gidebilecekleri çift kişilik sinema biletinin sahibi olacak. ’14 Şubat Starı’ uygulaması ve daha fazlası için Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin kurumsal Facebook sayfasına www.facebook.com/ProfiloEvAletleri adresinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Kelimeler

Yazının etiketlerine tıklayarak, benzer içeriklere ulaşabilirsiniz

- - -

Yazı ile ilgili düşüncelerinizi bu alanda paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Profilo’dan Sevgililer Günü’ne özel  Facebook uygulaması

GEREKLİ NUMARALAR