“Parfum D’Amour” Sevgililer Günü’nde La Torre’de

Eklenme Tarihi: 12 Şubat 2015

Le Méridien Istanbul Etiler’in yenilikçi ve sıra dışı restoranı La Torre, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü “Parfum D’Amour”(Aşkın Parfümü) konseptiyle unutulmaz kılacak. Olağanüstü lezzetlerin çok özel parfüm esanslarıyla eşleştirileceği gecede, çiftleri farklı sürprizler de bekliyor.

Le+Meridien+Istanbul+-+Sevgililer+Gunu+2

İstanbul- 03 Şubat 2015 – İstanbul’un yeni destinasyonu Le Méridien Istanbul Etiler’in yenilikçi ve sıra dışı restoranı La Torre; sürprizlerle dolu, unutulmaz anlara imza atacağınız bir Sevgililer Günü etkinliğinde sevgilileri ağırlamaya hazırlanıyor. “Parfum D’Amour” (Aşkın Parfümü) konseptinin hakim olacağı gecede, olağanüstü lezzetlerin çok özel parfüm esanslarıyla eşleştirildiği canlı müzik eşliğinde sunulacak benzersiz bir menünün yanı sıra, sevgilileri, niyet tavşanı ve çiçekçi kızın da aralarında bulunduğu pek çok sürpriz bekliyor.

La Torre’nin 14 Şubat için özel olarak hazırlanacak ambiyansıyla, aşk rüzgarlarının estirileceği gecede niyet tavşanında niyet çekecek olan çiftler 2 kişilik akşam yemeği, La Torre’nin özel akşamlarında indirim ve 2 kişilik brunchın da aralarında bulunduğu çok özel hediyeler kazanma şansını yakalayacak.

Le+Meridien+Istanbul+-+Sevgililer+Gunu+5

Konsept ve içeriği ile çiftlere unutulmaz bir geceyi yaşatacak olan La Torre’de zeytin, fesleğen, vanilya, trüf mantarı ve limon esintileriyle Sevgililer Günü etkinliği kişi başı içecek hariç 188 TL + KDV’ye sunulacak. Yalnızca 3 çiftin deneyimleyebileceği ve Moet Chandon Champagne, özel butler hizmeti, tüm yemek çeşitleri için içecek eşleştirmesi sunulan VIP Loca paketi ise kişi başı 788 TL + KDV.

Sevgililer Günü’nü Le Méridien Istanbul’da konaklayarak sonlandırmak isteyen çiftler ise çift kişilik Sunday Funday brunchının da dahil olduğu konaklama paketinden 348 TL + KDV karşılığında faydalanabiliyor.

Le Méridien Istanbul Etiler
Bilgi ve Rezervasyon için Tel: 0212 384 00 00
http://www.lemeridienistanbuletiler.com/tr

İlgili Kelimeler

Yazının etiketlerine tıklayarak, benzer içeriklere ulaşabilirsiniz

- -

Yazı ile ilgili düşüncelerinizi bu alanda paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

“Parfum D’Amour” Sevgililer  Günü’nde La Torre’de

GEREKLİ NUMARALAR