İMAMOĞLU SALI PAZARI’NDA HALKLA BULUŞTU

Eklenme Tarihi: 27 Ocak 2015

İlçenin her mahallesiyle, her sokağıyla tek tek ilgilenen Başkan İmamoğlu, Yakuplu Mahallesi’nde bulunan Salı Pazarı’nı ziyaret etti. Esnafla ve mahalle sakinleriyle konuşan İmamoğlu, bölgeye yapılacak projelerden de söz etti.

 Pazar Gezisi (1)

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ilçe halkının nabzını tutuyor. Sık sık mahalle gezileri, halk buluşmaları gerçekleştiren İmamoğlu, bu defa Yakuplu Mahallesi Salı Pazarı’nda vatandaşın taleplerini dinledi. Pazar esnafıyla da sohbet ederek, ortak fikirler üretmek için bundan sonra daha sık ziyaretler yapacağını belirten İmamoğlu, ilk etapta mahalleyi ilgilendiren projeleri anlattı.

 

Ürünleri ve Trafiği Kontrol Etti

 Pazarda ürünleri kontrol ederek, her tezgahla ilgilenen işlerin gidişatını ve istekleri ilk ağızdan dinleyen İmamoğlu, esnafın çalışma koşullarını da inceledi. Pazarın trafiği olumsuz etkilemesinin önüne geçilmesi için de çalışmalar olduğunu söyleyen İmamoğlu, “Zabıta ekiplerimiz de, kontrolü sağlamak için her zaman görev başında” dedi.

 Pazar Gezisi (4)

Mahalle Bazlı Çalışmalar Sürüyor

 Çevre dükkanlardaki esnafı da ziyaret eden İmamoğlu; sokak aydınlatmaları, yollar ve güvenlik açısından bölgeye yapılacak çalışmaları anlattı, aynı zamanda mahalle bazında yapılacak olan belediye birimlerinden de söz etti. Vatandaşın fikirlerini dinleyen İmamoğlu, “Fikirlerinizin ve taleplerinizin hepsi değerlendirilecek. Birlikte güzel işler yapacağız” şeklinde konuştu.

İlgili Kelimeler

Yazının etiketlerine tıklayarak, benzer içeriklere ulaşabilirsiniz

- -

Yazı ile ilgili düşüncelerinizi bu alanda paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

İMAMOĞLU SALI PAZARI’NDA HALKLA BULUŞTU

GEREKLİ NUMARALAR