ERKEK MODASININ EN YENİ HALİ HAKANAKKAYA TASARIMLARIYLA FARKLI BİR BOYUTA TAŞINIYOR!

Eklenme Tarihi: 22 Ocak 2015

Birbirinden başarılı tasarımlarıyla adından sıkça söz ettiren başarılı tasarımcı ‘’HAKANAKKAYA’’ bu kış da adından söze ettirmeye devam ediyor.

 

 woow-hakan-akkaya

 Tasarımlarıyla göz kamaştıran HAKANAKKAYA, bu kış da erkek koleksiyonuyla sezonun yenilikçi stil kodlarını keşfetmeye devam ediyor.

 Yün, flanel, kaşmirin kullanımıyla oluşturulan koleksiyonda günün her saatinde farklılığınızı ve tarzınızı konuşturabileceksiniz. Yeniliklerin öncüsü HAKANAKKAYA, koleksiyonununda düz, ekoseli ve pötikareli desenler ile rahatlık ve modayı birleştiriyor.

 woow-hakan-akkaya-sonbahar-kış

Erkek stilini tamamlayıcı birbirinden şık pantolon, ceket ve yeleklerden oluşan, zaman ve mekân algısı ön planda tutularak hazırlanan koleksiyonun tamamı tüm davetlere uyum gösterir nitelikte! Hem gündüz iş toplantıları ve günlük yaşamınızda hem gece özel davetlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz koleksiyon günün her anında size eşlik edecek.

 woow-hakan-akkaya-sonbahar-kış-2

Yeniliklerin öncüsü HAKANAKKAYA, farklı desen ve kumaşların bir araya getirdiği anahtar parçalarla size, yine çok özel ve şık hissettiriyor olmanın ayrıcalıklı halini yaşatıyor.

İlgili Kelimeler

Yazının etiketlerine tıklayarak, benzer içeriklere ulaşabilirsiniz

-

Yazı ile ilgili düşüncelerinizi bu alanda paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ERKEK MODASININ EN YENİ HALİ HAKANAKKAYA TASARIMLARIYLA FARKLI BİR BOYUTA TAŞINIYOR!

GEREKLİ NUMARALAR